פרסומים שלנו מהתקשורת, לחצו על הכתבה לקריאה

דרמה קווין: דירת גן סקסית בחיפה

מהרגע הראשון היה ברור שאפשר לקבל החלטות נועזות - חדרי רחצה ללא אריחים עם טיח שחור, קירות מרחפים, חיפוי עץ ושיש שחור במטבח, ואמבטיה עם קיר שקוף בחדר השינה. דירת גן עם שלושה מפלסים בוורדיה שבחיפה עושה את זה אחרת

רואים את האור: שיפוץ בית בכפר סבא

השימוש בעץ לצד זכוכית בשיפוץ הבית המשפחתי הזה הפך את סביבת המגורים לנעימה וכזאת שמתגעגעים אליה בסוף היום. בנוסף ביקשו הדיירים אור והרבה ממנו - עכשיו, תחליטו אתם לגבי התוצאה

לתמוך בו | עמוד במרכז החלל

אחרי שבחרתם סגנון עיצובי, צבעתם את הקירות, הדבקתם את הטפט הכי יפה. רכשתם את כל הרהיטים עליהם חלמתם וידעתם בדיוק איפה אתם הולכים למקם אותם. ופתאום גיליתם שיש ממש במרכז החלל עמוד. עמוד גדול, מכוער ותומך כך שאין אפשרות (גם אם ממש תרצו) להוריד אותו.

לעצב את לב הבית | טיפים לעיצוב המטבח

המטבח, הלב של הבית, החלל המרכזי והחשוב מכולם, המקום בו רוב התרחשות היומיומית קורית, החלל שמכתיב את הקו העיצובי של הבית כולו ואנחנו יכולים להמשיך עוד שעות בלפאר ולהדגיש את החשיבות של המטבח בבית אבל אנחנו בטוחים שכבר הבנתם את הרעיון.

זה לא חלום | טיפים לעיצוב חדר השינה

אלא אם כן אתם מהאנשים שנרדמים על הספה בסלון מול הטלוויזיה ומוצאים את עצמם למרת בבוקר חדר השינה הוא החדר בו אתם מבלים את רוב השהות שלכם בבית, בעיקר בשינה טובה.