את משרד הבוטיק "שלום אדריכלות ועיצוב פנים ", הקימו בני הזוג שירי ועידו שלום, מתוך שאיפה להעניק מענה תכנוני מושלם על כל חלקיו. האיחוד של השניים יצר ערך מוסף המשלב את הישן מול החדש בבנייה הישראלית.

עידו שלום – בוגר מכללת רופין. מתמחה באדריכלות שימור. בעל וותק של עשור בשימור מבנים, שימור מתחמים היסטוריים, הוצאת תיקי תיעוד ובניהול פרויקטים לשימור בקנה מידה ארצי.

כמו כן, עוסק עידו גם  בתכנון בתים פרטיים, התחדשות עירונית, תוספות בנייה ובליווי אדריכלי להוצאת היתר לבנייה.

שירי שלום – מעצבת פנים, המתמחה בעיצוב ובתכנון בתים המותאמים לאופי ולסגנון חיי הלקוח. בעלת סגנון מודרני ייחודי וקווים נקיים. עבודת התכנון של שירי מאופיינת בלמידה מדוקדקת של צורת החיים בבית, ובתכנון עתידי אשר מאפשר חיי נוחות לפי התנהגות הפרט בביתו.

נקודת המפגש הייחודית בין השניים מאפשרת השמשה של מבנים לשימור עבור מגורים, או שימושים לחלל מסחרי תחת קורת גג אחת.

המשרד עוסק בתכנון בתי יוקרה, בניית בתים פרטיים, שיפוץ בתים, שיפוץ דירות. כמו כן, המשרד עוסק גם בתכנון חללים מסחריים כגון : משרדים, עיצוב חנויות ועיצוב מסעדות בישראל ובחו"ל.

"אנו מאמינים ששירות טוב ומקצועיות הם מעל לכל, ומטפלים בכל פרויקט באופן אישי, עד לרמת הפרט האחרון.

תהליך בנייה או שיפוץ יכול להיות תהליך מתמשך וארוך, ולעיתים הדרך אינה ברורה. אנו כאן בכדי לטוות בעבורכם כל שלב ושלב בתהליך ולהפוך אותו לברור ופשוט יותר. החל משלב קבלת היתר לבנייה, בניית תקציב מותאם, התייעצות עם בעלי מקצוע וספקים, ועד לתכנון המלא והמדויק שבאמצעותו נוכל להוביל אתכם לתוצאה שאליה אתם שואפים"… שירי ועידו שלום